Regionalne Centrum Wolontariatu
w Warszawie
bezpłatna infolinia 0-800 300 594

Konkursy

Do 17 listopada 2019 roku można zgłaszać kandydatury koordynatorów wolontariatu do konkursu „Koordynator Wolontariatu”.

Celem konkursu jest promocja wolontariatu oraz docenienie roli organizatorów wolontariatu – koordynatorów, którzy na co dzień pracują z wolontariuszami, kierują ich pracą, wspierają, pomagają dokonywać właściwych wyborów w podejmowaniu aktywności wolontariackiej.

Dotychczas nie było inicjatywy, która honorowałaby takie osoby. Pamiętamy o wolontariuszach, nagradzamy ich, dziękujemy im za pracę, świętujemy wspólnie Dzień Wolontariusza.

Ogłaszając konkurs chcemy uhonorować koordynatorów wolontariatu. Docenić ich codzienną pracę, trud w organizację działań wolontariackich, zaangażowanie i wsparcie jakie oferują ochotnikom.

Serdecznie zapraszamy wszystkich koordynatorów wolontariatu działających w Warszawie wolontariuszy, instytucje organizujące pracę wolontariuszy, osoby i placówki korzystające z ich pomocy do udziału w konkursie.

Koordynator Wolontariatu 2019_Regulamin

Koordynator Wolontariatu 2019_formularz zgloszeniowy


„Pokaż się z dobrej strony” to kolejny konkurs, którego celem jest promowanie bardzo dobrych ofert kierowanych do wolontariuszy. Ma zwrócić uwagę u osób odpowiedzialnych za współpracę z wolontariuszami jak ważnym elementem współpracy z ochotnikami jest ich skuteczna rekrutacja, a dobrze przygotowana oferta to pierwszy krok do owocnej współpracy.

Raz na kwartał wyróżniane są oferty opublikowane w pierwszym  na Miejskim Portalu Wolontariatu, spośród których w grudniu br zostaną wybrania laureaci.

Konkurs trwa w okresie od dnia 1 stycznia 2019 r. do dnia 17 listopada 2019.

Regulamin konkursu jest dostępny tutaj.


Więcej informacji o konkursach można uzyskać w Stowarzyszeniu Centrum Wolontariatu w Warszawie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 16.00 pod nr. telefonu: (22) 635 27 73.

Konkurs realizowany jest przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie w ramach działania „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.

Archiwum Konkursu