Regionalne Centrum Wolontariatu
w Warszawie
bezpłatna infolinia 0-800 300 594

2013-03-18

Zapraszamy na kolejne spotkanie inkubatora wolontariatu

27 marca (środa) w godzinach 18.30- 21.00 zapraszamy na kolejne spotkanie „Inkubatora wolontariatu” realizowanego od tego roku przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w ramach projektu „Prowadzenie Stołecznego Centrum Współpracy Obywatelskiej” współfinansowanego przez Urząd Miasta St. Warszawy. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Centrum Wolontariatu przy ul. Nowolipki 9 B.

Spotkania Inkubatora adresowane są do pasjonatów wolontariatu – osób, które zaangażowane są w działania społeczne w Warszawie i mają one szczególne miejsce w ich życiu. Podczas regularnych spotkań, wolontariusze dzielą się wiedzą i doświadczeniem, dyskutują na ważne tematy związane z wolontariatem oraz wspólnie kreują nowe pomysły na rzecz promocji tej idei w Warszawie.

Jeżeli marzy Ci się zorganizowanie wolontariackiego flash moba czy też gry miejskiej, chciałbyś promować wolontariat podczas imprez masowych lub po prostu chcesz spotkać pasjonatów wolontariatu, to Inkubator jest odpowiednim miejscem dla Ciebie!

Do Inkubatora zapraszamy osoby aktywne i odpowiedzialne, które chciałyby poznać innych wolontariuszy, dzielić się swoimi pomysłami i doświadczeniem oraz wspólnie promować wolontariat.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu Inkubatora prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłaniu go na adres e-mail posrednictwo@wolontariat.org.pl do dnia 23 marca br. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o przyjęciu do Inkubatora zdecyduje treść przesłanego formularza. O zaproszeniu na spotkanie powiadomimy Cię telefonicznie w dniu 25 marca.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Katarzyną Winiewską pod numerem telefonu 22635 27 73 wew. 23.

Wyświetlenia wiadomości:  641