Regionalne Centrum Wolontariatu
w Warszawie
bezpłatna infolinia 0-800 300 594

2015-05-20

Seminarium – „Zbiórki, loterie, aukcje – co wybrać?”

Drodzy koordynatorzy wolontariatu w szkołach zapraszamy na drugie z cyklu 3 seminariów pt. „Wolontariat w warszawskich szkołach”. Będziemy rozmawiać na temat tego w jaki sposób zbierać środki na działania. Co to jest zbiórka, loteria, aukcja, crowdfunding…  a może jeszcze inna forma. Jak się do tego zabrać? Na co zwrócić uwagę? O czym trzeba pamiętać? Jak się rozliczać?

Odbiorcy seminarium

Seminarium skierowane jest do nauczycieli, pedagogów, katechetów, bibliotekarzy warszawskich szkół zainteresowanych rozwojem i prowadzeniem wolontariatu w szkole.

Miejsce i data seminarium

Seminarium odbędzie się 28 maj (czwartek) w godzinach 13.30-16.30 w siedzibie Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu przy ulicy Nowolipki 9B. Podczas seminarium zapraszamy na kawę/herbatę, ciastka.

Tematyka seminarium

  • Zbiórka, loteria, aukcja, crowdfunding… – Co to jest? Co wybrać? Jak się do tego zabrać?
  • Zbiórka publiczna w praktyce (zgłoszenie, sprawozdania)
  • Loteria, akucja, crowdfunding

Prowadząca

Monika Chrzczonowicz – od wielu lat związana z sektorem pozarządowym ze Stowarzyszeniem Klon/Jawor prowadzącym portal ngo.pl Doradza w kwestiach związanych z aktywnością obywatelską, zakładaniem organizacji, prowadzeniem ich w tym formalnościami z KRSem, organizacjami pożytku publicznego, sprawozdawczością, zbiórkami publicznymi czy współpracą z samorządem. Prowadzi też szkolenia z tego zakresu.

Zgłoszenia

Zainteresowane seminarium osoby prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres: stachurska@wolontariat.org.pl, do dnia 26 maja (wtorek) br.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Z osobami które zakwalifikowały się na seminarium skontaktujemy się telefonicznie lub e-mailowo w dniu 27 maja (środa).

Szczegółowych informacji dot. seminarium udziela pani Joanna Stachurska, pod numerem telefonu 22 635 27 73 wew. 21.

Seminarium realizowane jest w ramach projektu „Prowadzenie Stołecznego Centrum Współpracy Obywatelskiej” współfinasowanego przez Urząd Miasta St. Warszawy.

newsletter_logo_umnewsletter_logo_scwo

Wyświetlenia wiadomości:  901