Regionalne Centrum Wolontariatu
w Warszawie
bezpłatna infolinia 0-800 300 594

2015-05-25

Poranek z wolontariatem

Czy czujesz przynależność do jakiejś społeczności lokalnej? Może już pracujesz z lokalnymi wolontariuszami? Jeśli tak – to właśnie Ciebie chcemy zaprosić do dyskusji na temat wyzwań jakie stoją przed wolontariuszami społeczności lokalnych.

28 maja (czwartek) w godzinach 9.00-12.00 zapraszamy koordynatorów wolontariatu na „Poranek z wolontariatem”. Spotkanie odbędzie się jak zawsze w miejscu przyjaznym wolontariatowi. Tym razem będzie to Kawiarnia Stacja Muranów ul. Generała Władysława Andersa 13.

Będzie to okazja, aby poruszyć kluczowe kwestie, sprawy, problemy, którymi wolontariusze społeczności lokalnych mogą się zająć oraz jakie trudności w danym obszarze mogą napotkać.

Prowadząca

Moderatorką spotkania będzie Anna Łukawska-Adamczyk – absolwentka Pedagogiki UW, Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych, animatorka lokalna, która podzieli się wiedzą na temat skutecznego budowania wolontariatu wśród swoich sąsiadów. Współpracowała, m.in. ze Szkołą Liderów, Fundacją STIWEK, itd.

Zasady uczestnictwa

W celu uczestnictwa w „Poranku z wolontariatem”, do wtorku 26 maja prosimy o przesłanie wiadomości email zawierającej: imię, nazwisko, telefon, nazwę organizacji/ instytucji, funkcję osoby w organizacji/instytucji, na adres: stachurska@wolontariat.org.pl.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego o zakwalifikowaniu się na spotkanie decyduje kolejność zgłoszeń. O uczestnictwie w spotkaniu poinformujemy Państwa telefonicznie w dniu 26 maja do końca dnia.

Oprócz ciekawych treści i dyskusji gwarantujemy spotkanie w przyjaznej atmosferze oraz herbatę/ kawę i słodkości.

Szczegółowych informacji dotyczących spotkania udziela Joanna Stachurska, pod numerem telefonu 22 635 27 73 wew. 21.

Poranki z wolontariatem to cykliczne spotkania, których adresatem są koordynatorzy wolontariatu z warszawskich organizacji pozarządowych, firm i instytucji publicznych oraz pracownicy tych placówek, którym bliska jest idea wolontariatu. Spotkania odbywają się w ramach projektu „Prowadzenie Stołecznego Centrum Współpracy Obywatelskiej” współfinansowanego ze środków Urzędu Miasta St. Warszawy, a organizowane są przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie.

Celem spotkań jest stworzenie przestrzeni dla bezpośredniego kontaktu osób, dla których wolontariat stanowi w życiu wartość i zajmuje szczególne miejsce w ich społeczności. „Poranki z wolontariatem” to możliwość spotkania ciekawych ludzi związanych z wolontariatem i zainteresowanych jego rozwojem w stolicy, miejsce wymiany doświadczeń i kontaktów, a także doskonały sposób na spędzenie poranka w miłej atmosferze.

Poranek realizowany jest w ramach projektu „Prowadzenie Stołecznego Centrum Współpracy Obywatelskiej” współfinansowanego przez Urząd Miasta St. Warszawy.

newsletter_logo_umnewsletter_logo_scwo

Wyświetlenia wiadomości:  1073