Regionalne Centrum Wolontariatu
w Warszawie
bezpłatna infolinia 0-800 300 594

2016-12-13

Kolejny Dzień Otwarty w Centrum Wolontariatu!!!!

 

Centrum Wolontariatu w Warszawie zaprasza osoby chętne do podjęcia wolontariatu oraz placówki zainteresowane współpracą z wolontariuszami na Dzień Otwarty w Centrum Wolontariatu.

W czasie tego wydarzenia będziecie mieli okazje poznać zasady wolontariatu, oferty prac dla wolontariuszy dostępne w Warszawie, porozmawiacie z organizatorami wolontariatu.

Dla organizatorów wolontariatu będzie to okazja do porozmawiania nt. zasad organizacji i koordynacji współpracy z ochotnikami, rozwiania wątpliwości dotyczących formalnoprawnych warunków współpracy z wolontariuszami, poznacie przykłady umów wolontariackich, ofert ubezpieczenia.

Nasi goście będą mieli szanse zapoznania się z zasadami korzystania z serwisu kojarzeniowego dla wolontariuszy www.ochotnicy.waw.pl , będą mogli zamieścić swoją ofertę, wyszukać interesującą propozycję współpracy.

Dzień Otwarty odbędzie się 15 grudnia w godz. 18.00 – 20.00 w siedzibie Centrum Wolontariatu w Warszawie przy ul. Nowolipki 9b.

U nas Dzień Wolontariusza nie kończy się w Dzień Wolontariusza …

Zapraszamy

Zespół Centrum Wolontariatu.

Inicjatywa realizowana jest przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie w ramach działania „Promocja wolontariatu wśród mieszkańców Warszawy” realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.

Projekt współfinansowany ze środków m.st. Warszawy

syrenka

Wyświetlenia wiadomości:  1041