Regionalne Centrum Wolontariatu
w Warszawie
bezpłatna infolinia 0-800 300 594

2016-12-21

Ochotnicy warszawscy w Klubie Fitness ZDROFIT!

Już w najbliższy czwartek 22 grudnia w Klubie Fitness ZDROFIT Ochotnicy Warszawscy organizują akcję społeczną wolontariatu sportowego.
Zapraszamy chętnych do udziału w akcji, w której wolontariusze, członkowie Klubu Zdrofit i wszyscy  zainteresowani będą mogli promować wolontariat sportowy w Warszawie.

Każda osoba, która wykona więcej ćwiczeń, powtórzeń, przejedzie lub przebiegnie większy dystans niż zakłada jej plan treningowy, będzie mogła wziąć udział w głosowaniu i wyborze akcji społecznej, która zostanie zorganizowana przez wolontariuszy.

Głosować będzie można przez cały czas trwania akcji do wyboru na organizację zajęć tanecznych dla dzieci, pilates dla seniorów lub zajęć usprawniających dla rodziców na urlopie rodzicielskim.

Akcja ma na celu uświadomić Warszawiakom, że wolontariat również może odbywać się w sferze sportu i aktywności fizycznej. Trwać będzie w dniach 22 – 28 grudnia br. w klubie ZDROFIT w Warszawie przy ulicy Rzeczypospolitej 1 (Wilanów).

Początek w czwartek 22 grudnia o godz. 17.00. Więcej informacji o przebiegu akcji i udziale w niej uzyskać można w Centrum Wolontariatu w Warszawie tel. (22) 635 27 73.
Zapraszamy

Wyświetlenia wiadomości:  1370