#DWKPK Szkolenie: “Jak zadbać o dobrostan koordynatora wolontariatu”

Szkolenie relacyjne: Jak zadbać o dobrostan koordynatora wolontariatu.

⌚️28 listopada 2022, godz. 10.00-15.00
💻 on-line, na platformie ZOOM (każda zapisana osoba otrzyma link do spotkania)
➡️ zapisy przez formularz

Jak zadbać o siebie, żeby lepiej dbać o innych? Na te pytania, spróbujemy poszukać odpowiedzi i praktycznych wskazówek już 28.11!

🔶Program:

  • „Odporność psychiczna w pracy koordynatora wolontariatu.” – wprowadzenie teoretyczne + praca w grupach roboczych
  • „Droga do równowagi.” – wprowadzenie teoretyczne + praca w grupach roboczych
  • „BHP koordynatora wolontariatu” – praca w grupach roboczych

🔶 👩 Prowadząca: Natalia Magreta-Łupińska. Absolwentka politologii na Wydziale Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego oraz psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS, certyfikowana specjalistka psychoterapii uzależnień, trenerka w zakresie prowadzenia procesu grupowego, uczestniczy w Szkole Psychoterapii Humanistycznej prowadzonej przez Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Od 2016 roku prowadzi własny gabinet psychoterapeutyczny. Od 2019 roku prezeska Polskiej Fundacji Ochrony i Promocji Zdrowia.

Szkolenie jest realizowane przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w projekcie „Dobry wolontariat krok po kroku – budowa i rozwój wolontariatu w organizacjach pozarządowych”. Projekt jest finansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.
Total Page Visits: 800