Autodiagnoza potrzeb organizacji a współpraca z wolontariuszami z biznesu

Czas wydarzenia:

10:00 - 13:00
27/10/2020

Lokalizacja:

Internet

Kategoria:

Koordynatorzy i organizatorzy

Opis wydarzenia:

Zapraszamy na lokalne spotkanie dla koordynatorów:

Autodiagnoza  potrzeb organizacji a  współpraca z wolontariuszami z biznesu.

Celem spotkania będzie określenie i skonkretyzowanie obszarów, w których organizacja potrzebuje wsparcia ze strony wolontariuszy z biznesu.

Podczas spotkania przeanalizujemy obszary, które warto wziąć pod uwagę planując współpracę. Organizacje zdefiniują swoje zasoby oraz słabe strony w tych obszarach. Pozwoli im to na skonkretyzowanie potrzeb, na które mogą odpowiedzieć wolontariusze. Zakładamy aktywny udział osób z organizacji, ponieważ oprócz wstępu teoretycznego będziemy pracować z wykorzystaniem prostego narzędzia do autoanalizy.

Prowadząca: Katarzyna Bryczkowska, Trenerka Rady Europy, coacherka, doradczyni kluczowa i bizesowa w OWES przy Stowarzyszeniu BORIS.

Przed spotkaniem każda zapisana osoba otrzyma na maila link do spotkania. Spotkanie będzie realizowane on-line przy pomocy aplikacji zoom, do której wystarczy komputer lub telefon, nie wymaga ze strony uczestników wnoszenia żadnych opłat. Wszystkie zapisane na spotkanie osoby dzień przed spotkaniem otrzymają mailem link niezbędny do połączenia.

Spotkanie jest organizowane w ramach programu #KorpusSolidarnosci.