Jak integrować wolontariuszy, by zbudować efektywny i zgrany zespół? -Warszawskie Spotkania z Wolontariatem

Czas wydarzenia:

10:00 - 12:30
21/09/2020

Lokalizacja:

Internet

Kategoria:

Koordynatorzy i organizatorzy

Opis wydarzenia:

Świadome budowanie efektywnego i zgranego zespołu wolontariackiego to zadanie, które w czasach ograniczenia kontaktów fizycznych jest jeszcze trudniejsze niż zazwyczaj. Jednocześnie etap dołączania wolontariusza do organizacji jest niezmiernie ważny, ponieważ odpowiednie działania integracyjne zwiększą uczucie przynależności do zespołu i na pewno zaprocentują na dalszym etapie współpracy.

To właśnie dlatego najbliższe Warszawskie Spotkanie z Wolontariatem poświęcimy tematowi integrowania wolontariuszy!

Zapraszamy Was do rozmowy o tym, jak skutecznie integrować nowych współpracowników z resztą zespołu, jak zadbać o dobre wprowadzenie w świat organizacji, jakich metod lub technik użyć, by ten początkowy etap zaowocował pozytywnymi emocjami, wyjątkowymi wspomnieniami i poczuciem, że razem możemy więcej! Spotkanie skierowane jest do koordynatorów wolontariatu z Warszawy, a poprowadzi je Małgorzata Tur, od ponad 20 lat zarządzająca zespołami wolontariuszy.

Warszawskie Spotkania z Wolontariatem to cykl spotkań prowadzonych w nieformalnej atmosferze, poświęcony tematom bliskim organizatorom wolontariatu,  służące dzieleniu się pomysłami i doświadczeniem oraz networkingowi wśród warszawskich koordynatorów wolontariatu.

Spotkanie będzie realizowane on-line przy pomocy platformy zoom, do której wystarczy komputer lub telefon, nie wymaga ze strony uczestników wnoszenia żadnych opłat. Wszystkie zapisane na spotkanie osoby dzień przed spotkaniem otrzymają mailem link niezbędny do połączenia.