Konkursy

Po raz kolejny zapraszamy do udziału w  konkursie „Koordynator wolontariatu 2020”!

Serdecznie zapraszamy wszystkich koordynatorów wolontariatu działających w Warszawie, a szczególnie samych wolontariuszy i organizacje, w których działa wolontariat do udziału w konkursie.

Jest to wyjątkowa okazja, by w sposób szczególny docenić pracę tych, którzy o wolontariacie myślą wielopłaszczyznowo i wychodzą naprzeciw potrzebom wielu osób. Możemy docenić ich codzienny trud i zaangażowanie, a także wsparcie jakie oferują ochotnikom. Teraz możemy pokazać jak ich praca i zaangażowanie jest ważne !

Czasami organizowanie wolontariatu, to ich etatowa praca, a czasami koordynowanie wolontariatu, to ich dodatkowe zajęcie  niezależne od obowiązków służbowych. Przewodzą, organizują pracę dbają o rozwój wolontariuszy. Ich praca to duży wkład w rozwój placówek na rzecz których działają ochotnicy.

Zgłoszenia  kandydatów można nadsyłać przez cały rok do 22 listopada 2020 wolontariatu do konkursu „Koordynator Wolontariatu” wysyłając formularz na adres: koordynator@wolontariat.org.pl

FORMULARZ

REGULAMIN

Finał konkursu i ogłoszenie laureatów nastąpi  w grudniu w trakcie gali Dnia Koordynatora Wolontariatu.

Zobaczcie jak świętowaliśmy w roku ubiegłym:

Dzień Koordynatora Wolontariatu 2019


“Pokaż się z dobrej strony” to kolejny konkurs, którego celem jest promowanie bardzo dobrych ofert kierowanych do wolontariuszy. Ma zwrócić uwagę u osób odpowiedzialnych za współpracę z wolontariuszami jak ważnym elementem współpracy z ochotnikami jest ich skuteczna rekrutacja, a dobrze przygotowana oferta to pierwszy krok do owocnej współpracy.

Raz na kwartał wyróżniane są oferty opublikowane w pierwszym  na Miejskim Portalu Wolontariatu, spośród których w grudniu br zostaną wybrania laureaci.

Konkurs trwa w okresie od dnia od 1 stycznia 2020 r. do 22 listopada 2020 r.

Regulamin konkursu jest dostępny tutaj.


 

Więcej informacji o konkursie można uzyskać w Stowarzyszeniu Centrum Wolontariatu w Warszawie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 16.00 pod nr: (22) 635 27 73.

Konkurs realizowany jest przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie w ramach działania „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.

 

Archiwum Konkursu