Koordynator wolontariatu 2019 – zapraszamy do zgłaszania kandydatur!

Serdecznie zapraszamy wszystkich koordynatorów wolontariatu działających w Warszawie, a szczególnie samych wolontariuszy i organizacje, w których działa wolontariat do udziału w konkursie.

Jest to wyjątkowa okazja, by w sposób szczególny docenić pracę tych, którzy o wolontariacie myślą wielopłaszczyznowo i wychodzą naprzeciw potrzebom wielu osób. Możemy docenić ich codzienny trud i zaangażowanie, a także wsparcie jakie oferują ochotnikom.

Pokażmy, jak ich praca i zaangażowanie jest ważne !

Czasami organizowanie wolontariatu, to ich etatowa praca, a czasami koordynowanie wolontariatu, to ich dodatkowe zajęcie niezależne od obowiązków służbowych. Przewodzą, organizują pracę dbają o rozwój wolontariuszy. Ich praca to duży wkład w rozwój placówek na rzecz których działają ochotnicy. Możecie się o tym przekonać poznając laureatów konkursu z lat poprzednich:

https://ochotnicy.waw.pl/aktualnosci/340-pelen-wrazen-dzien-koordynatora-wolontariatu-2018?highlight=WyJkemllXHUwMTQ0Iiwia29vcmR5bmF0b3IiXQ==

Do 17 listopada 2019 roku można zgłaszać kandydatury koordynatorów wolontariatu do konkursu „Koordynator Wolontariatu” wysyłając formularz na adres: koordynator@wolontariat.org.pl

Koordynator Wolontariatu 2019_Regulamin

Koordynator Wolontariatu 2019_formularz zgloszeniowy

Finał konkursu i ogłoszenie laureatów nastąpi w Dniu Koordynatora, który świętować będziemy 12 grudnia 2019 r.

Więcej informacji o konkursie można uzyskać w Stowarzyszeniu Centrum Wolontariatu w Warszawie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 16.00 pod nr: (22) 635 27 73.

Konkurs realizowany jest przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie w ramach działania „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.

Total Page Visits: 1072