Ogólnopolskie Badania Wolontariatu Pracowniczego – Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu

Serdecznie zachęcamy do udziału w III Ogólnopolskim Badaniu Wolontariatu Pracowniczego.

Po długiej przerwie chcemy wspólnie z Państwem przyjrzeć się wyzwaniom i potrzebom związanym z tą formą społecznego zaangażowania Biznesu.

Do wzięcia udziału w badaniach zapraszamy: instytucje publiczne i organizacje pozarządowe, jako tych, którzy ze wsparcia biznesu i akcji wolontariatu pracowniczego korzystają, z drugiej strony jako beneficjenci działań chcą i powinni mieć wpływ na ich kształt.

Badanie jest anonimowe, a wypełnienie ankiety zajmuje ok. 10 minut. Wierzymy, że uzyskane w ten sposób informacje, przyniosą korzyść wszystkim zaangażowanym stronom, pomagając w rozwoju wolontariatu i innych działań z obszaru odpowiedzialnego biznesu. Oficjalna premiera raportu z tego badania przewidziana jest w Międzynarodowym Dniu Wolontariusza  – 5 grudnia 2019 r.

Link do ankiety online: https://beneficjenci.webankieta.pl/

 Ankieta będzie aktywna do 6 października 2019 r.

Obecna edycja jest wspólnym projektem Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu (wolontariat.waw.pl) i Forum Odpowiedzialnego Biznesu (odpowiedzialnybiznes.pl), a jego realizacją zajmuje się tak, jak poprzednio agencja badawcza PUZZLE RESEARCH. Celem badania jest opis działań w obszarze wolontariatu w przedsiębiorstwach w Polsce; tym razem przyjrzymy się, nie tylko dużym firmom, ale też – to novum – firmom średnim, które jak wydaje się są na tym gruncie coraz bardziej aktywne.

Ostatnia edycja badania odbyła się w 2012 r. i do tej pory jest jedynym tak obszernym przeglądem wolontariatu pracowniczego w Polsce. W tym czasie z pewnością zaszło wiele zmian, chcemy je poznać, by móc jeszcze lepiej projektować działania zmieniające świat wokół nas na lepsze.

Liczymy bardzo na Państwa udział w badaniu, serdecznie dziękujemy za Państwa zaangażowanie.

Total Page Visits: 954