Serdecznie zapraszamy na spotkanie branżowe – Wolontariat w środowisku wielokulturowym

[Koordynatorzy i organizatorzy wolontariatu w kulturze – WARSZAWA]

Serdecznie zapraszamy na ostatnie spotkanie branżowe. Tym razem to spotkanie wyjątkowe, bo będzie dotyczyło wolontariatu w środowisku wielokulturowym. 🔺

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek,18 listopada w godz. 14.00-16.00 w siedzibie Polskiego Forum Migracyjnego przy ul. Szpitalnej 5/14 (klatka na przeciwko bramy), a poprowadzi je Małgorzata Tur❗️

Spotkanie jest bezpłatne. Obowiązują zapisy⬇️❗️

https://docs.google.com/…/1FAIpQLScR3Tgf_xjSeL2m3K…/viewform

Ze względu na organizowaną 25 listopada konferencję „Wolontariat w kulturze” termin naszego spotkania podany w kalendarium został zmieniony tak, by wszyscy zainteresowani mogli uczestniczyć w obu wydarzeniach.

Spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń, dobrych praktyk i wspólnego znajdowania odpowiedzi na nurtujące nas pytania dotyczące pracy wolontariackiej w środowisku międzykulturowym.

Porozmawiamy m.in. o systemie przygotowania wolontariuszy do pracy z osobami z innych krajów i kultur. Spotkanie, to także możliwość zapoznania się z działalnością Fundacji Polskie Forum Migracyjne na rzecz cudzoziemców, a w szczególności z wolontariackim programem wsparcia uczniów cudzoziemskich w szkołach.

Total Page Visits: 284