Konkurs „Pokaż się z dobrej strony” za III kwartał rozstrzygnięty!

Wiadomo już które z organizacji zamieszczających ogłoszenia w ostatnim kwartale tego roku zostały wyróżnione w konkursie „Pokaż się z dobrej strony” !

Celem konkursu jest promowanie bardzo dobrych ofert kierowanych do wolontariuszy. Ma zwrócić uwagę uosób odpowiedzialnych za współpracę z wolontariuszami jak ważnym elementem współpracy z ochotnikami jest ich skuteczna rekrutacja, a dobrze przygotowana oferta to pierwszy krok do owocnej współpracy.

Oto laureaci:

– Dom Pomocy Społecznej „Syrena”

– Fundacja Pracownia Nauki i Przyrody

– Fundacja Avalon – Program Avalon Active.

Dom Pomocy Społecznej „Syrena” – zaproponował niebanalny wolontariat dla miłośników przyrody, pozwalający połączyć realizację pasji i zainteresowań zarówno wolontariusza jak i beneficjentów Domu Pomocy Społecznej.

Fundacja Pracownia Nauki i Przygody proponuje wolontariat ekspercki, który pozwala poznać działania organizacji pozarządowej od kuchni i pozyskać kompetencje z zakresu administracji i organizacji działań ngo.

Fundacja Avalon – Program Avalon Active – to ciekawa oferta dla wolontariuszy -również niepełnoletnich – lubiących ruch. Dodatkowo ogłoszenie jasno określa profil wolontariusza, który odnajdzie się w określonych zadaniach. Ochotnicy mogą również liczyć na wsparcie Fundacji w rozwoju określonych kompetencji.

Wyróżnionym gratulujemy i serdecznie zapraszamy na Finał Konkursu „Pokaż się z dobrej strony”, który odbędzie się już 12. grudnia na Dniu Koordynatora Wolontariatu, kiedy wręczymy dyplomy wszystkim wyróżnionym (i wyróżniającym się) organizacjom.

Działaj z Fundacją Avalon w ramach Avalon Active! Oferty Wolontariat w zespole administracyjno-księgowym Oferty Wspólnie Tworzymy Zielnik Oferty

Wolontariat w zespole administracyjno-księgowym Oferty

Działaj z Fundacją Avalon w ramach Avalon Active! Oferty

 

 

 

Total Page Visits: 563