Zapraszamy koordynatorów wolontariatu na staż/tutoring

Ruszamy z kolejną odsłoną projektu stażowego dla mazowieckich koordynatorów wolontariatu!

Tym razem do wzięcia udziału zapraszamy szczególnie koordynatorów początkujących oraz  tych, którzy chcą rozwinąć się w obszarze wolontariatu akcyjnego i cyklicznego.

Staż/tutoring polega na przepracowaniu z doświadczonym koordynatorem wolontariatu – tutorem łącznie 16 godzin na terenie jego placówki. Dzięki indywidualnej pracy z opiekunem stażysta może poszerzyć swoją wiedzę w zakresie najbardziej mu potrzebnym oraz najbardziej go interesującym. Szczegółowy program staży ustalamy  w porozumieniu z opiekunem stażu oraz po analizie potrzeb stażysty.

Na dobry początek zaczynamy propozycją stażu w Centrum Myśli Jana Pawła II – Instytucji Kultury m. st. Warszawy, a cały staż będzie oparty o zadania przy Festiwalu Nowe Epifanie. TUTAJ można zapoznać się ze szczegółowym harmonogramem.  Jest to okazja do podpatrzenia najlepszych wzorców, skorzystania z rad i narzędzi wykorzystywanych w organizowaniu wolontariatu akcyjnego i cyklicznego oraz dobrej  współpracy z wolontariuszami. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Na zgłoszenia czekamy do 12 lutego br.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać na adres: Centrum Wolontariatu ul. Nowolipki 9b, 00-151 Warszawa lub mailowo na adres:  baranowska-pytko@wolontariat.org.pl

Total Page Visits: 3886