Zdalne poradnictwo dla koordynatorów i organizatorów wolontariatu

Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w odpowiedzi na obecną sytuację oraz Wasze potrzeby uruchamia zdalne poradnictwo. Poprzez udostępniony na naszej stronie internetowej specjalny formularz możecie do nas pisać i zadawać nam nurtujące Was pytania, zarówno dotyczące organizacji wolontariatu w obecnej trudnej sytuacji związanej z epidemią, jak i we wszystkich kwestiach związanych z działaniami w zakresie wolontariatu w Waszych instytucjach i organizacjach.

Staramy się zbierać informacje o różnych inicjatywach i sposobach postępowania, szczególnie w kontekście pracy wolontariuszy, jesteśmy w stałym kontakcie z organizacjami i instytucjami, z którymi na co dzień współpracujemy, a pozyskaną wiedzę udostępniamy na bieżąco na naszej stronie i profilu FB. Możecie do nas pisać, korzystać z informacji na naszej stronie oraz profilu FB, a także portalu bibliotekawolontariatu.pl.

Poradnictwo  dla koordynatorów wolontariatu – formularz online

Jeśli macie jakieś pomysły/inicjatywy, wiecie o jakichś działaniach, które należy rozpropagować, również nam prześlijcie. Pracujemy zdalnie, ale pełna parą i jesteśmy do Waszej dyspozycji.

 

Total Page Visits: 718