„Pokaż się z dobrej strony!” – zaproszenie do udziału w konkursie

Już po raz czwarty zapraszamy warszawskie instytucje oraz organizacje pozarządowe  uprawnione do korzystania ze świadczeń wolontariuszy do udziału w konkursie  „Pokaż się z dobrej strony!”!

Aby wziąć udział w konkursie należy  opublikować  ofertę wolontariatu na miejskim portalu www.ochotnicy.waw.pl.

Głównym celem konkursu jest  zachęcanie do korzystania ze wsparcia wolontariuszy i promocji standardów  współpracy z wolontariuszami.

Chcemy zachęcić wszystkie organizacje , by angażowały wolontariuszy w swoje działania  i tworzyły przestrzeń do rozwoju wolontariatu.

Konkurs wskazuje również dobre przykłady tworzenia wzorowej oferty,  bo jest to pierwszy krok do współpracy i doskonała okazja,  by przyszłym wolontariuszom pokazać się z dobrej strony J

Konkurs składa się z czterech edycji kwartalnych: zimowej,  wiosennej, letniej oraz jesiennej, w trakcie których zostaną wyłonione po 3 wyróżniające się oferty. Następnie spośród tych 12 wyróżnionych ofert w rocznym finale konkursu wybrane zostaną trzy, których autorzy laureatami I,II,III miejsca.

Konkurs trwa od 1 stycznia 2020 r. do 22 listopada 2020 r.

Jak wyglądały godne naśladowania, zwycięskie oferty w roku 2019  możecie zobaczyć tutaj:

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w ramach projektu „Wsparcie Organizatorów wolontariatu w Warszawie”.

Total Page Visits: 462