Wolontariuszu to spotkanie specjalnie dla Ciebie!

Wolontariuszu są dla Ciebie zniżki, koszulki, szkolenia, spotkania, wyjazdy letnie i wiele innych!

Gdzie? W Korpusie Solidarności!

Korpus Solidarności? Nie słyszałem.

Korpus Solidarności to ogólnopolska, otwarta dla wszystkich chętnych, inicjatywa wspierająca wolontariat długoterminowy. To bezpłatne szkolenia, gadżety, system zniżek, społeczność ludzi dla których pomaganie to coś więcej niż jednorazowa akcja.

O! A to ciekawe J. Gdzie mogę dowiedzieć się czegoś więcej?

Zapraszamy osoby z Mazowsza na spotkanie online o Korpusie Solidarności. 25 maja (poniedziałek), spotykamy się na platformie ZOOM w godzinach od 14.00 do 16.00. Organizatorem spotkania jest Centrum Wolontariatu – regionalny Partner Korpusu Solidarności, a spotkanie poprowadzi Michał Rżysko – trener, ekspert NGO, koordynator projektów. Żeby wziąć udział w szkoleniu wejdź na stronę i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Korpus Solidarności to innowacyjna inicjatywa wspierająca wolontariuszy i organizacje. To szkolenia dla wolontariuszy i organizacji, konkursy, benefity, system kojarzeniowy i wiele innych. Korpus Solidarności to wreszcie wspólnota wartości i działania w skali ogólnopolskiej. Będzie nas 30 tysięcy. Wypełnij formularz i dołącz do spotkania online. Kto wie, może to pomysł właśnie dla Ciebie.

Ramowy program szkolenia:

  1. Czym jest Korpus Solidarności?
  2. Dla kogo jest Korpus Solidarności?
  3. W jakim celu powstał i co go charakteryzuje?
  4. System obsługi wolontariatu
  5. Jak dołączyć do Korpusu Solidarności
  6. Wartości Korpusu Solidarności
  7. Dlaczego warto być członkiem Korpusu Solidarności?

Szkolenie jest realizowane w ramach projektu #KorpusSolidarnosci.

Total Page Visits: 577