„Wolontariat pracowniczy – jak robić go dobrze i skutecznie” – zaproszenie na debatę

Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu zaprasza wszystkie osoby zainteresowane zagadnieniami wolontariatu pracowniczego na debatę internetową pt. „Wolontariat pracowniczy – jak robić go dobrze i skutecznie”.

27 maja 2020 r. w godz. 15.00-17.00. Spotkamy się na platformie ZOOM.

Do udziału zapraszamy przedstawicieli i przedstawicielki firm, zarówno realizujących programy wolontariatu pracowniczego, jak i tych, które tego programu jeszcze nie wprowadziły, przedstawicieli i przedstawicielki NGO i samorządu, wolontariuszy oraz wszystkich, którzy chcieliby się czegoś nowego dowiedzieć, posłuchać jak to robią inni, przedstawić swoje dokonania lub pomysły.

W debacie wezmą udział paneliści i panelistki z firm z atrakcyjnymi i skutecznymi programami wolontariatu pracowniczego:

Paulina Koszewska z PwC

Ekspertka w zakresie zaangażowania społecznego firm, wolontariatu pracowniczego i współpracy z organizacjami pozarządowymi. Z powodzeniem wdrażała programy wolontariatu w kilku korporacjach, współtworząc program Wolontariatu Biznesu w Centrum Wolontariatu. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych UW oraz studiów podyplomowych na SGH. Od ponad 10 lat ekspert w Konkursie Dobroczyńca Roku.  Obecnie Koordynatorka ds. społecznej odpowiedzialności biznesu w PwC Polska.

Małgorzata Walędzińska-Półtorak z Kompanii Piwowarskiej

Ekspertka w zakresie problematyki zrównoważonego rozwoju (SD). Współprowadzi działania i projekty w zakresie obszarów zrównoważonego rozwoju – w tym projekty i inicjatywy społeczno-edukacyjne, środowiskowe oraz raportowanie niefinansowe w ramach priorytetów SD. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Wyższej Szkoły Bankowości i Finansów w Katowicach oraz Executive MBA Stockholm University School of Business (UE Kraków). Kierownik ds. zrównoważonego rozwoju w Kompanii Piwowarskiej (Asahi Breweries Europe Group).

Rafał Mikołajczyk z Benefit Systems

Wicedyrektor ds. Komunikacji i CSR w Benefit Systems SA, w spółce od 6 lat, odpowiedzialny za komunikację wewnętrzną, budowanie zaangażowania oraz projekty z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Z zawodu tłumacz i lektor języków obcych; prywatnie mąż i tata dwójki dzieci, których od najmłodszych lat uczy pomagania i dbania o innych. Absolwent CSR-owego programu SIMP Northern Europe oraz Strategic Leadership Academy przy ICAN Institute.

Debatę poprowadzi Mirella Panek-Owsiańska

Moderatorka zajmująca się łączeniem biznesu z III sektorem, CSRem, komunikacją społeczną, fundraisingiem.

Paneliści porozmawiają o programach wolontariackich w ich firmach, różnych spojrzeniach na miejsce tych programów w politykach firmy, znaczeniu dla rozwoju pracowników, perspektywach i innowacyjnych pomysłach na przyszłość.

Prosimy o zapisy poprzez formularz: https://docs.google.com/forms/d/1sN7nMvICS899qUP8Ok_s6rGd_caZ8n0L0k0J0IwP3jo/edit

Każda zapisana osoba przed debatą otrzyma na maila link z dostępem do spotkania.

Total Page Visits: 1615