Motywowanie wolontariuszy w praktyce – szkolenie dla koordynatorów wolontariatu.

Zapraszamy koordynatorów wolontariatu na szkolenie „Motywowanie wolontariuszy w praktyce”, które odbędzie się online 6 listopada, w godz. 10:00-14:00.

Koordynatorzy wolontariatu bezustannie poszukują najskuteczniejszych metod motywowania wolontariuszy działających w ich organizacjach i instytucjach. Jest to szczególnie ważne w sytuacji, gdzie dotyka nas ciągła zmiana, dużo niepewności, a oczekiwane od wolontariuszy rezultaty bywają wymagające i czasochłonne.

Na szkoleniu „Motywowanie wolontariuszy w praktyce” będziemy uczyć się:

– w jaki sposób sprawić, by wolontariusz w pełni wykorzystywał swój potencjał i

– w jaki sposób zmotywować zespół, by był wydajny i realizował powierzone cele.

Skupimy się na praktyce – teorię będziemy przywoływać jedynie po to, by udoskonalać swoje sposoby na skuteczne motywowanie! Porozmawiamy też o najczęstszych błędach motywowania i o tym, jak ich unikać.

Szkolenie skierowane jest do koordynatorów wolontariatu z Warszawy, a poprowadzi je Małgorzata Tur, trener i socjolog od ponad 20 lat zarządzająca zespołami wolontariuszy.

Szkolenie będzie realizowane on-line przy pomocy platformy zoom, do której wystarczy komputer lub telefon, nie wymaga ze strony uczestników wnoszenia żadnych opłat. Wszystkie zapisane na spotkanie osoby dzień przed spotkaniem otrzymają mailem link niezbędny do połączenia.

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy → https://docs.google.com/forms/d/1-vWrDJJAWDuUOzXo6hdQIkn299TsLx-yiLbSacr_RyE/edit

 

Total Page Visits: 919