Konkurs “Pokaż się z dobrej strony” za czwarty kwartał rozstrzygnięty!

To już ostatnia w tym roku, kwartalna odsłona konkursu  „Pokaż się z dobrej strony”.  Przed nami finał – już 11 grudnia w trakcie obchodów Dnia Koordynatora Wolontariatu!

Jury konkursowe przeanalizowało oferty zamieszczone na portalu www.ochotnicy.waw.pl w ostatnim kwartale tego roku i postanowiło  szczególnie docenić:

Bibliotekę dla Dzieci i Młodzieży nr LIV, Fundację Aktywnej Rehabilitacji, Fundację Polscy Przodkowie.

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr LIV zaproponowała wolontariat nieoczywisty, w którym wolontariat, to wkład w ważne miejsce społeczności lokalnej. Oferta pokazuje, że każdy w wolontariacie znajdzie coś dla siebie. Oferta jest starannie przygotowana  i  dostępna również dla osób niepełnoletnich.

Aranżacja nowego akwarium oraz opieka nad nim

Fundacja Aktywnej Rehabilitacji – ogłoszenie zawiera dokładny opis celu projektu, oczekiwań względem wolontariuszy. Fundacja zaproponowała zarówno współpracę w ramach wolontariatu krótko- jak i długoterminowego. Wolontariat jest tu także narzędziem budowania wrażliwej i lepiej rozumiejącej się społeczności. Oferta również jest dostępna również dla osób niepełnoletnich.

Fundacja Aktywnej Rehabilitacji FAR poszukuje wolontariuszy

Fundacja Polscy Przodkowie – to ciekawa oferta e-wolontariatu , w której można realizować pasję i wykorzystać wysokie kompetencje i być członkiem społeczności osób  z całego świat. Fundacja zapewnia również wsparcie koordynatora wolontariuszy oraz pakiet rozwojowy.

Wolontariusze do prowadzenia social media oraz pomocy w badaniach genealogicznych

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Total Page Visits: 380