#DWKPK Prowadzenie mediów społecznościowych

Zapraszamy na szkolenie:

Prowadzenie mediów społecznościowych

10 maja 2022, godz. 10.00-15.00, online

Zapisy poprzez Formularz zgłoszeniowy

Każda zapisana osoba na dzień przed szkoleniem dostanie na maila link do połączenia.

Program szkolenia:

  • Social media a działanie społeczne
  • Facebook, Instagram, TikTok – funkcje dla aktywistów
  • Czym jest Social Media Policy
  • Social media – przegląd dobrych praktyk
  • Prosty język, czyli efektywna komunikacja z odbiorcami

Prowadzenie:

Michalina Kaczmarek – W swojej pracy łączy działania skupione na digital marketingu i tradycyjne działania PR. Odpowiada za działania związane z tworzeniem treści na strony www (zarówno tekstów jak i koordynacją współpracy z grafikami). Na co dzień pracuje również w Fundacji WOŚP odpowiadając za przygotowanie materiałów wykorzystywanych przez Jurka Owsiaka w trakcie wywiadów. Jako wydawca programu Domowa Orkiestra odpowiada za merytoryczne przygotowanie programu.

Paulina Cholewińska – Swoje doświadczenie budowała w projektach w zakresie public health oraz w środowisku startupowym. Obecnie pomaga organizacjom w tworzeniu ich lepszego miejsca w internecie, a dużą część jej pracy stanowią strategiczne audyty komunikacyjne i komunikacja marek na Instagramie. Z dumą wspiera #nonprofitPL w zakresie digitalu takich wydarzeń jak Pol’and’Rock Festival czy Festiwal Sektor 3.0, związana z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Ceni sobie interdyscyplinarne podejście do projektów oraz dążenie do spójności i szczerości w komunikacji. Z pasją śledzi twórczość reklamową i społecznie użyteczną kreatywność.

Szkolenie jest realizowane w ramach projektu “Dobry wolontariat krok po kroku – budowa i rozwój wolontariatu w organizacjach pozarządowych” finansowanego w ramach programu NOWE FIO na lata 2021-2030 przez NIW CRSO.

Total Page Visits: 991