SUPERWIZJA DLA WARSZAWSKICH KOORDYNATORÓW WOLONTARIATU

Współpracujesz z wolontariuszami? Organizujesz ich pracę?

Spotykasz się z różnymi, trudnymi sytuacjami, w których nie wiesz jak postąpić? Masz czasami wątpliwości co do granic i zadań w Twojej roli? Zastanawiasz się co i jak zmienić?

Jeśli na powyższe pytania odpowiadasz twierdząco – zapraszamy na SYPERWIZJĘ DLA OSÓB KOORDYNUJĄCYCH PRACĘ WOLONTARIUSZY!

Superwizja to:

  • możliwość dostania odpowiedzi na nurtujące Cię pytania
  • okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń z innymi osobami pełniącymi tę samą rolę
  • szansa otrzymania wsparcia i wzmocnienia w pełnionej roli

SUPERWIZJA DLA OSÓB KOORDYNUJĄCYCH PRACĘ WOLONTARIUSZY organizowana przez Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w ramach programu Ochotnicy Warszawscy to cykl 4 sesji odbywających się raz w miesiącu.

Wszystkie spotkania będą odbywały się online na platformie ZOOM w godzinach 9:00-10:30.

 Zgłoszenie dotyczy udziału w całym cyklu, czyli w 4 spotkaniach:

I spotkanie 22 września

II spotkanie – 20 października

III spotkanie – 17 listopada

IV spotkanie -15 grudnia

Grupa superwizyjna (licząca do 8 osób) ma charakter zamknięty, czyli od pierwszego do ostatniego spotkania uczestniczą w niej te same osoby. Dzięki takiej formule można poczuć się komfortowo i bezpiecznie, analizować omawiane sytuacje, wymieniać się doświadczeniami, dostawać i dawać wsparcie osobom w podobnej roli.

Superwizję prowadzi Monika Bełdowska od blisko 20 lat związana ze Stowarzyszeniem Centrum Wolontariatu, mająca doświadczenie w tworzeniu i realizowaniu projektów z udziałem wolontariuszy, od kilku lat superwizująca osoby koordynujące ich pracę.

Zapraszamy do uczestnictwa! Zapisz się!

Działania prowadzone w ramach projektu “Wsparcie organizatorów wolontariatu w Warszawie” realizowanego w ramach miejskiego projektu “Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.

Total Page Visits: 1805