“0” start – szkolenie relacyjne w Ochotnikach warszawskich

Pierwsze w jesiennym semestrze szkolenie dla koordynatorów wolontariatu z Warszawy. “Jak od „0” zbudować wolontariat oparty na dobrych relacjach z całym zespołem”.

Jak efektywnie działać z różnorodną grupą wolontariuszy? Jak stworzyć kulturę współpracy z zespołem pracowników w organizacji, czy instytucji? Jak integrować wolontariuszy z resztą zespołu? Dlaczego kompetencje związane z budowaniem relacji i współpracą są tak ważne w zawodzie koordynatora wolontariatu? Od czego tak naprawdę zacząć żeby zbudować wspólnie z innymi współpracownikami i wolontariuszami zespół, który będzie chętnie współdziałał z koordynatorem w realizowaniu wspólnej misji? Postaramy się w odniesieniu do naszych doświadczeń i potrzeb odpowiedzieć na te pytania, a także zastanowić się nad metodami budowania zgranego zespołu.

Kiedy: 27 września, godz. 10:00-14:00

Gdzie: ul. Szpitalna 5/5

Jak się zapisać? Wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Prowadzi: Joanna Garsztka. Doświadczona koordynatorka wolontariatu w muzeach i przy wydarzeniach kulturalnych. Przez lata koordynowała pracę setek wolontariuszy zaangażowanych w akcję społeczno-edukacyjną Żonkile, tworzyła Centrum Wolontariatu w Muzeum POLIN, zarządzała zespołem wolontariuszy przy festiwalach filmowych. Obecnie zajmuje się tworzeniem wolontariatu w nowo powstającym Muzeum Historii Polski. Brała udział w charakterze eksperta w Festiwalach Wolontariatu, była również prelegentką podczas konferencji i debat dotyczących wolontariatu, prowadziła szkolenia dla koordynatorów, a także działania mentorskie dzieląc się swoim doświadczeniem i dobrymi praktykami. W ramach pracy dyplomowej stworzyła również Profil kompetencyjny koordynatora wolontariatu.

Zapraszamy!

Total Page Visits: 634