Nowy rok? Nowy plan działania dla Twojej organizacji! Propozycja audytu

Początek nowego roku może często jest planowaniem nowych, lepszych działań. Zapraszamy na audyt, gdzie uporządkujemy Twoje pomysły dotyczące wolontariatu, a także damy wskazówki, co do dalszych kroków.

📣 Serdecznie zapraszamy doświadczone w działaniu organizacje, pracujące z wolontariuszami od dłuższego czasu, chcące przyjrzeć się swoim programom wolontariackim na audyt.

ℹ️ Jest to możliwość weryfikacji dokumentów, procedur, stosowanych standardów i pomysłów, poprzez wsparcie doświadczonego audytora i jego rozmowy z koordynatorem, decydentami (np. zarząd), pracownikami, wolontariuszami i odbiorcami działań.

Audyt będzie okazją do zewnętrznego spojrzenia na program wolontariatu w organizacji i przygotowania rekomendacji do dalszych działań. Pracować będziemy w trakcie spotkań indywidualnych.

Stwórzmy razem dobry wolontariat!

👉 Zapraszamy do zgłaszania się pod linkiem lub poprzez kontakt na maila: lissowska@wolontariat.org.pl

Audyt jest realizowany w projekcie “Dobry wolontariat krok po kroku – budowa i rozwój wolontariatu w organizacjach pozarządowych”. Projekt jest finansowany przez NIW CRSO w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2030.
Total Page Visits: 188