Wizyta studyjna dla koordynatorów wolontariatu: Armia Zbawienia

Zapraszamy warszawskich koordynatorów wolontariatu do odwiedzin w różnorodnych warszawskich instytucjach/organizacjach. Chcemy podpatrzeć jak działa wolontariat rozwinięty i dobrze zarządzany, chcemy posłuchać koordynator wolontariatu, którzy podzielą się swoim doświadczeniem z uczestnikami.

W tym roku przyjmujemy zaproszenia od organizacji, które chcą podzielić się swoim doświadczeniem i pomysłami na angażowanie wolontariuszy. Spotkania przebiegają w swobodnej atmosferze i składają się z dwóch części: prezentacji gospodarza i sesji pytań i odpowiedzi.

🔶Zapraszamy warszawskich koordynatorów wolontariatu na wizytę studyjną do Armii Zbawienia.

🔶17 marca 2023 r, godz. 10.00-12.00, STACJONARNIE, ul. Ząbkowska 13/13

🔶Zapisy poprzez formularz.

🔶Armia Zbawienia jako międzynarodowa organizacja założona została w 1865 r. w Londynie. Dzisiaj jej oddziały działają w ponad 133 krajach. W Polsce służy ludziom w słowach i czynach od 2005 r. w warszawie wspieramy i pomagamy tym, którzy tego potrzebują najbardziej. Karmimy głodnych, pocieszamy smutnych i pomagamy tym, którzy nie mają środków do życia. Rozdajemy im żywność i odzież, ale również służymy doradztwem i praktyczną pomocą. To wszystko jest możliwe dzięki aktywnej pomocy wolontariuszy, którzy prowadzą korepetycje dla dzieci w świetlicy, roznoszą paczki żywnościowe dla seniorów, bawią się z dziećmi w czasie zajęć w sobotnim klubie. Ostatni rok był wyjątkowo trudny bo mieliśmy dziennie setki uchodźców z Ukrainy w naszym Punkcie Pomocy i to tylko dzięki pracy wolontariuszy udało się pomóc tak dużej liczbie osób. zapraszamy do nas, żeby dowiedzieć się więcej o nas i wolontariacie w Armii Zbawienia.

🔶Zaprasza Oleg Samolienko, laureat III miejsca w konkursie Koordynator Roku 2020

ℹ️kontakt: lissowska@wolontariat.org.pl

Aby być z nami na bieżąco zapraszamy tutaj:

 

„Wydarzenie jest realizowane we współpracy miasta stołecznego Warszawy i Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu, jako część działania „Wsparcie organizatorów wolontariatu”, realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy”.

Total Page Visits: 672