Zapraszamy na Poranek z Wolontariatem

20 lutego w godzinach 9.00-12.00 zapraszamy na pierwszy w nowym roku „Poranek z wolontariatem”, który odbędzie się w ramach projektu „Prowadzenie Stołecznego Centrum Współpracy Obywatelskiej” współfinansowanego przez Urząd Miasta St. Warszawy. Spotkanie odbędzie się w niedawno powstałej kawiarni przyjaznej wolontariatowi – Państwo Miasto, przy ulicy Andersa 29.

Nowy rok niesie ze sobą nowe plany i postanowienia, również te dotyczące planowania rozwoju wolontariuszy. Podczas najbliższego „Poranku” rozmawiać będziemy o tym jak i dlaczego warto planować rozwój wolontariuszy w organizacji/instytucji.

Zagadnienia podejmowane na spotkaniu:

  • Czy mamy pomysł na wolontariusza w naszej organizacji? – twórcze spojrzenie na to co , gdzie i w jaki sposób może wydarzyć się z udziałem naszych wolontariuszy?
  • Czy dostrzegamy talenty swoich wolontariuszy? -krótko i długoterminowe planowanie rozwoju wolontariusza.
  • Efektywne planowanie i przekładanie myśli na rzeczywiste działania.

Dodatkowo uczestnicy spotkania zostaną wyposażeni w zestaw ćwiczeń, które pomogą wolontariuszowi rozwijać się w organizacji. w naszej organizacji.

Spotkanie będzie prowadzone w oparciu o metody aktywne.

Spotkanie poprowadzi pani Monika Gregorczuk – psychoterapeuta, certyfikowany trener treningu interpersonalnego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Aby uczestniczyć w „Poranku z wolontariatem”, do poniedziałku 18 lutego, do godziny 12.00 prosimy o przesłanie wiadomości email zawierającej: imię, nazwisko, telefon, nazwę organizacji/ instytucji, funkcję osoby w organizacji/instytucji na adres : posrednictwo@wolontariat.org.pl.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego o zakwalifikowaniu się na spotkanie decyduje kolejność zgłoszeń. O uczestnictwie w spotkaniu poinformujemy Państwa telefonicznie w dniu 18 lutego.

Oprócz ciekawych treści i dyskusji gwarantujemy spotkanie w przyjaznej atmosferze oraz herbatę/ kawę i słodkości.
Szczegółowych informacji dotyczących spotkania udziela Katarzyna Winiewska, pod numerem telefonu 22635 27 73 wew. 23.

O prowadzącej:

Monika Gregorczuk – Absolwentka Szkoły Treningu Warsztatu i Treningu Psychologicznego, Studium Treningu Interpersonalnego oraz Szkoły Psychoterapii w Ośrodku INTRA w Warszawie.

Autorka programów szkoleniowych dla firm oraz organizacji pozarządowych. Ekspert w dziedzinie komunikacji interpersonalnej oraz asertywności. Wykłada na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (obszar rozwijania kompetencji trenerskich oraz zarządzania szkoleniami). Zajmuje się również edukacją oraz superwizją trenerów i zespołów trenerskich. Pracuje jako terapeuta indywidualny i grupowy. Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia „Q Zmianom” zajmującego się pomocą i edukacją psychologiczną dla dzieci i młodzieży orazrozwijaniem umiejętności zawodowych młodych profesjonalistów.

 

Total Page Visits: 1436