Superwizja dla koordynatorów wolontariatu – zapisy

Superwizja to forma doskonalenia swojej pracy dla osób pracujących z ludźmi, możliwość rozwoju osobistego i pomoc w przeżywanych dylematach i problemach zawodowych. Celem superwizji jest rozwiązywanie trudności merytorycznych i emocjonalnych wynikających z wykonywanej pracy poprzez pogłębienie rozumienia problemu/dylematu, poszerzenie perspektywy możliwych działań, wymianę doświadczeń, możliwości wyrażenia swoich emocji i rozterek. Osoby superwizujące się rozwijają swoje umiejętności, osiągać lepsze wyniki swojej pracy, działać bardziej profesjonalnie. Wszystko co dzieje się w obrębie grupy jest objęte tajemnicą, doświadczony superwizor zapewnia profesjonalny i skuteczny przebieg spotkań a możliwość kontaktu z innymi koordynatorami wolontariatu pozwala zaczerpnąć z doświadczeń.

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy.

Zgłoszenie dotyczy udziału w całym cyklu, czyli w 4 spotkaniach:
I spotkanie – 8.03.2023
II spotkanie – 12.04.2023
III spotkanie – 10.05.2023
IV spotkanie – 14.06.2023

Za każdym razem jest to środa. Godziny superwizji: 9.00-10.30. Spotkania mają miejsce online na platformie ZOOM, pod wcześniej otrzymanym linkiem.

Współpracujesz z wolontariuszami? Organizujesz ich pracę? Spotykasz się z różnymi, trudnymi sytuacjami, w których nie wiesz jak postąpić? Masz czasami wątpliwości co do granic i zadań w Twojej roli? Zastanawiasz się co i jak zmienić?
Jeśli na powyższe pytania odpowiadasz twierdząco – zapraszamy na SYPERWIZJĘ DLA OSÓB KOORDYNUJĄCYCH PRACĘ WOLONTARIUSZY

Superwizja to:
• możliwość dostania odpowiedzi na nurtujące Cię pytania
• okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń z innymi osobami pełniącymi tę samą rolę
• szansa otrzymania wsparcia i wzmocnienia w pełnionej roli

SUPERWIZJA DLA OSÓB KOORDYNUJĄCYCH PRACĘ WOLONTARIUSZY cykl 4 sesji odbywających się raz w miesiącu od marca do czerwca 2023, online, w grupie do 8 osób. Grupa superwizyjna ma charakter zamknięty czyli od pierwszego do ostatniego spotkania uczestniczą w niej te same osoby. Dzięki takiej formule można poczuć się komfortowo i bezpiecznie, analizować omawiane sytuacje, wymieniać się doświadczeniami, dostawać i dawać wsparcie osobom w podobnej roli.

Superwizję prowadzi Monika Bełdowska od blisko 20 lat związana z Centrum Wolontariatu, mająca doświadczenie w tworzeniu i realizowaniu projektów z udziałem wolontariuszy, od kilku lat superwizująca osoby koordynujące ich pracę.

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy.

Superwizja to:
• możliwość dostania odpowiedzi na nurtujące Cię pytania
• okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń z innymi osobami pełniącymi tę samą rolę
• szansa otrzymania wsparcia i wzmocnienia w pełnionej roli

Pozostałe wydarzenia w ramach projektu na naszej stronie.

Aby być z nami na bieżąco zapraszamy tutaj:

 

„Wydarzenie jest realizowane we współpracy miasta stołecznego Warszawy i Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu, jako część działania „Wsparcie organizatorów wolontariatu”, realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy”.

Total Page Visits: 472